تزریق چربی در تهران + مزایا ، معایب و هزینه

عباراتی که امروزه با عناوینی از قبیل تزریق چربی به صورت ، فت ترانسفر، فت گرافتینگ، فیشال فت اینجکشن و بسیاری دیگر در حوزه زیبایی های صورت با آنها روبرو می شویم، همگی برای تفسیر فرایند انتقال چربی به صورت بعنوان تکنیکی فوق العاده استفاده می شوند که به واسطه آن می توان از فیلرهای چربی بعنوان منابع طبیعی گرفته شده از بدن خود زیباجو برای بهبود چهره بهره برد. تزریق چربی به صورت ، هدف جوانسازی صورت را از طریق بهبود حجم و ایجاد تغییراتی در کانتور و نیز کاهش دادن چین و چروک های پوست صورت دنبال می کند. اگر به دنبال آن هستید که به کمک این پروسه ، جوانی را به صورت خود بازگردانید ، نکات و توصیه های دکتر روانفر ، بهترین جراح پلاستیک تهران را از دست ندهید.

 

تزریق چربی

 

این فرایند چشم نواز زیبایی، پر بودن بافت صورت را که در اثر بالا رفتن سن، از دست رفته است بازیابی کرده و یک راه حل خوب برای بهبود کیفیت پوست و بافت آن می باشد. جوانسازی صورت با تزریق چربی معمولاً در نواحی از قبیل گونه ها، لب ها، پلک ها و شقیقه ها انجام شده و انهدام چین و چروک های اطراف لب ها را مورد هدف قرار می دهد.

پروسیجر انتقال چربی به صورت برای جوان نمودن چهره علاوه بر تغییر در حجم و کانتور صورت، بهبود مختصری را نیز در لیفت یا محکم کردن بافت صورت ایجاد می کند. البته، این فرایند قابلیت چندانی در بالا کشیدن پوست ندارد اگر بیمار دچار افتادگی شدید پوست در ناحیه صورت و گردن باشد، قطعاً جراحی لیفت صورت و گردن تنها راه حل درمان مشکل او تلقی می شود.

مراحل تزریق چربی به صورت

جوانسازی صورت با تزریق ترانسفر چربی یک پروسیجر سرپایی است به این معنی که بعد از دریافت درمان، می توانید در همان روز به منزل بازگردید. به گفته بهترین جراح تزریق چربی در شهر تهران ، فرایند مذکور تحت بی حسی موضعی انجام می شود. چربی، تحت عملیات لیپوساکشن از نواحی که تجمع ناخوشایند چربی در آنها زیاد است گرفته می شود. نواحی از قبیل شکم، ران ها و پهلو ها از جمله نواحی کاندید چربی برداری هستند. این چربی بعنوان یک فیلر طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود بنابراین هیچگونه خطر پس زنی یا انتقال بیماری به دنبال پروسه تزریق چربی وجود نخواهد داشت. مقداری از چربی که به صورت انتقال می یابد، ذوب می شود چون این چربی به منبع خون نیاز دارد تا زنده بماند. با در نظر گرفتن این مقدار چربی از دست رفته، مقدار چربی که باید به صورت تزریق شود برآورد می گردد.

بخش عمده جذب چربی در طول 6-8 هفته اول بعد از عمل تزریق چربی رخ می دهد. بعد از آن حجم چربی زنده مانده، دائمی بوده و برای همیشه در خانه جدید خود یعنی صورت ساکن خواهد بود. برای برداشت چربی، در ناحیه شکم، باسن، ران و غیره، برش کوچکی ایجاد شده و همانطور که پیشتر گفته شد، چربی با روش لیپوساکشن برداشت می شود. نواحی که قرار است تزریق در آنها انجام شود، به صورت استراتژیکی در چین های طبیعی صورت انتخاب می شوند تا ردی از نقطه تزریق بعد از عمل بر جای نماند.

آیا تزریق کردن چربی به صورت درد دارد؟

تزریق چربی یک فرایند توام با درد محسوب نمی شود. پروسیجر تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود پس زیباجو دردی را در طول عمل احساس نخواهد کرد. پس از آن نیز می توان با مصرف پاراستامول درد مختصری که ممکن است بعد از فرایند تجربه شود را کنترل نمود.

چه کسانی داوطلب ایده ال تزریق چربی به صورت محسوب می شوند؟

جوانسازی صورت با روش فت ترانسفر یک گزینه فوق العاده برای بیمارانی است که خواهان بهبود دادن حجم در نواحی خاص صورت و بازیابی حجم از دست رفته در اثر پیری می باشند. چربی تزریق شده به این نواحی، حجم را افزایش داده و کانتور را بهبود می بخشد و در نهایت به نقطه خلق یک چهره جوان تر ختم می شود. فرایند تزریق چربی با بازیابی حجم از دست رفته، باعث رفع چین و چروک ها و خطوط و فرورفتگی ها در صورت می شود.

درمان خطوط عمیق لبخند که در گوشه لب ها شکل گرفته، فرورفتگی های عمیقی که در اطراف چشم ها و گونه ها ایجاد شده و باعث شده است که گونه ها برجستگی لازم را نداشته و افتاده دیده شوند، از دیگر مواردی هستند که شما را به یک داوطلب ایده ال برای این فرایند زیبایی تبدیل می کنند. ملاقات با بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فرصتی برای مشاوره گرفتن و مرور کردن دغدغه ها و صحبت کردن درباره تغییرات مورد نظر در ناحیه صورت و گردن با استفاده از روش تزریق چربی به صورت می باشد.

پزشک در طول این جلسه با گوش کردن به دغدغه های بیمار، اهداف او را بررسی کرده و با ارزیابی سوابق سلامت او، در خصوص ایده الی داوطلبی برای زیباجوی بالقوه تصمیم گیری می کند. در صورتی که زیباجو به بیماری از قبیل فشار خون، دیابت، بیماری کلیوی، مشکلات قلبی یا دیگر بیماری های زمینه ای جدی مبتلا باشد، پزشک بعد از بررسی کامل شرایط وی، اعلام می کند که امکان اجرای فرایند تحت شرایط کنترل شده، وجود دارد یا خیر.

 

کانتورینگ صورت با تزریق چربی

جراحی ترکیبی لیفت سانترال لب و تزریق چربی جهت کانتورینگ صورت

انتخاب پزشک برتر برای تزریق چربی در تهران

انتخاب یک متخصص تزریق چربی خوب در تهران یک نکته حیاتی در زمان اقدام به انجام این پروسیجر جراحی محسوب می شود. در زمان تصمیم گیری برای انتخاب، نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  1. آیا پزشک از تخصص و تجربه جامع در تزریق چربی به صورت برخوردار است؟
  2. آیا نتایجی که در بیماران قبلی پزشک بالقوه مشاهده می کنید برایتان رضایت بخش است؟
  3. آیا پزشک بالقوه تان از قدرت تعامل بالایی برخوردار است؟

پاسخ به این سوال و بسیاری موارد دیگر می تواند شما را در طی کردن یک مسیر هموار تر در دستیابی به یک انتخاب صحیح کمک کند.

چه مراقبت هایی بعد از تزریق چربی مورد نیاز است؟

یک تا دو هفته بعد از جراحی از شما خواسته می شود تا برای کنترل محل تزریق و ارزیابی روند بهبود، به پزشک خود مراجعه کنید. روند پیشرفت درمان، برای یک دوره شش هفته ای تحت کنترل قرار می گیرد. در طول این بازه زمانی، بخیه ها کشیده می شود. با توجه به تهاجمی بودن ماهیت فرایند تزریق چربی ، لازم است چند روز مرخصی گرفته و استراحت کنید.

بعد از دو هفته می توانید فعالیت های ورزشی تان را آغاز کنید. بهتر است در ابتدا سطح فعالیت های خود را مدیریت کنید. برای مثال پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید و به مرور به سراغ ورزش های سنگین تر مثل وزنه برداری بروید. بعد از چند روز می توانید فعالیت های جنسی را در سطح محدود آغاز کنید. دنبال کردن دستورالعمل های پزشک بمنظور پیشگیری از به تعویق افتادن روند بهبود، الزامی است.

هزینه تزریق چربی در تهران توسط بهترین جراح

تزریق کردن چربی یک پروسیجر زیبایی است و پوششی از طرف شرکت های بیمه به آن تعلق نخواهد گرفت. بعلاوه، فاکتورهایی از قبیل اجرای فرایند تحت بیهوشی یا بی حسی موضعی، موقعیت جغرافیایی مرکز درمان، دستمزد پزشک شما، دامنه تزریق و تعداد نواحی تحت درمان و بسیاری فاکتورهای دیگر قیمت نهایی تزریق چربی به صورت را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

آیا نتیجه تزریق چربی به صورت، دائمی است؟

فت ترانسفر به صورت یک راه حل طولانی مدت است که می تواند ماندگاری نتیجه خود را برای چندین سال حفظ کند. بین 50-70 درصد از چربی انتقال داده شده، زنده می ماند و مانند چربی های دیگر به روند زندگی خود ادامه می دهد و حتی با بالا رفتن وزن، رشد می کند. برخی فاکتورها می تواند به شما در حفظ ماندگاری بیشتر نتیجه دوست داشتنی خلق شده از تزریق چربی کمک کند:

مهارت جراح : اینکه چربی چگونه برداشت شده و چگونه و در کدام نقطه تزریق شده است در ماندگاری آن اثر دارد. هر قدر جراح انتخابی تان در پروسه تزریق چربی عملکرد قوی تر و ماهرانه تری داشته و درک بهتری از تکنیک های متناسب با نیاز شما داشته باشد، ماندگاری نتیجه بیشتر خواهد شد.

تکنیک به کار گرفته شده : تکنیکی که بهترین جراح پلاستیک در انتقال چربی انتخاب می کند سهم عمده ای از ماندگاری چربی گرافت شده را تعیین خواهد کرد.

کیفیت سازگاری بدن با چربی تزریق شده : هر قدر امکان دسترسی چربی انتقال داده شده به منبع خون بیشتر باشد، درصد ماندگاری آن پس از تزریق نیز بیشتر خواهد شد.

به طور کلی، جزئیات زیادی در ماندگاری نتیجه تزریق چربی دخیل است که همه آنها در کنار هم می توانند زنجیره ماندگاری را طولانی تر کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها