جراحی ترکیبی صورت

بسیاری از بیمارانی که جراحی صورت را برای ارتقا دادن جذابیت چهره و جوانسازی آن انتخاب می کنند ، برای رفع ایرادات در بخش های مختلف صورت ، تحت جراحی ترکیبی صورت قرار می گیرند. برخورداری از چنین دستاوردی دارای مزایای متعددی می باشد. بسیاری از موارد پیش آمده است که وقتی بیمار ، تنها در یک بخش از صورت ، اقدام به انجام جراحی می کند و طرح درمان او تنها برای رفع ایرادات در یک ناحیه از صورت ، ترسیم می شود ، رضایت کامل از نتیجه ، محقق نمی گردد. دکتر پریا روانفر ، فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک ، اغلب برای بیماران خود در طول جلسه مشاوره ، نتایج به دست آمده در بیماران قبلی خود را که عمل ترکیبی صورت را برگزیده اند ، تشریح می کند و آن را با مواردی که تنها یک گزینه جراحی ، در طرح درمان آنها گنجانده شده ، مورد مقایسه قرار می دهد. تحت چنین شرایطی ، بیمار می تواند به شکلی آگاهانه تر تصمیم گیری کند.

 

جراحی ترکیبی صورت - دکتر پریا روانفر

 

انجام این فرایند عمل ترکیبی صورت چه اهمیتی دارد؟

حقیقت این است که وقتی جراحی زیبایی ، تنها در یک ناحیه از صورت انجام می شود ، در حالیکه ناحیه مجاور بخش جراحی شده ، همچنان از وجود علائم و نشانه های پیری و بالا رفتن سن ، رنج می برد ، بیمار بیشتر روی ناحیه درمان نشده ، متمرکز می شود و علت این است که جوانسازی کاملی که بیمار در ذهن خود متصور شده بود ، محقق نشده است. از همین رو ، یک جراح خوب و خلاق ، بر روی بهترین دستاورد تمرکز می کند تا در صورت امکان ، تمام نواحی را که ظهور علائم پیری در آنها ، جوانی را از چهره ربوده است ، تحت درمان قرار دهد و تحت جراحی ترکیبی صورت ، نتیجه ای را که بیمار از فرایند درمان ، انتظار دارد ، به او هدیه کند. انجام همزمان جراحی های صورت و نیز انتخاب بهترین تکنیک ها برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن ، نتیجه مثبتی است که در سایه علم و هنر بهترین متخصص جراحی های زیبایی ، حاصل می شود.

مزایای جراحی ترکیبی صورت چیست؟

در ادامه ، برخی مزایای کلیدی و مهم انجام پروسیجر ترکیبی و اجرای فرایندهای جراحی زیبایی صورت به صورت چندگانه به طور همزمان در طول جراحی زیبایی صورت آمده است.

  • مقرون به صرفه بودن

زمانی که جراحی های زیبایی صورت به شکل ترکیبی انجام می شود ، تا حد زیادی در هزینه های مربوط به مرکز جراحی ، صرفه جویی می شود. در چنین شرایطی دیگر لازم نیست به شکل چند باره ، برای انجام پروسیجر های زیبایی مختلف در صورت ، هزینه پرداخت کنید و زمانی که جراحی ترکیبی صورت را انتخاب می کنید به این معنی است که تنها با یک بار بیهوشی و تنها با یک بار حضور در مرکز جراحی ، می توانید ایرادات و علائم پیری ظهور یافته در نواحی مختلف صورت را در قالب یک طرح درمان ترسیم شده بر حسب نیاز بیمار ، رفع کنید.

  • نیاز به گذراندن یک دوره ریکاوری

فرایندهای گروهی نه تنها از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند ، بلکه حسن دیگر آنها این است که تنها لازم است یک دوره ریکاوری ، گذرانده شود. اما بیمارانی که به جای جراحی ترکیبی صورت ، تحت فرایندهای جراحی جداگانه ، به رفع ایرادات در نواحی مختلف صورت می پردازند ، ناچارند برای هر جراحی ، یک دوره ریکاوری جداگانه را سپری کنند. بیمارانی که تحت نظر یک جراح خوب ، تحت درمان قرار می گیرند به علت آگاهی رسانی کافی ، تنها با گذراندن یک دوره ریکاوری ، از مزایای دو یا حتی چند جراحی زیبایی ، برخوردار می شوند.

چه جراحی های زیبایی را می توان به طور همزمان اجرا کرد؟

پروسیجرهای زیبایی متعددی در صورت وجود دارد که می توان به طور همزمان ، تحت عنوان جراحی ترکیبی صورت انجام داد. عمل به چنین اقدامی علاوه بر مقرون به صرفه بوده و مزایای مربوط به دوره ریکاوری ، این قابلیت را دارد که با رفع ایرادات در نواحی مختلف صورت ، نتیجه فوق العاده و بی نظیر در نوع خود را خلق کرده و نسخه کاملاً طبیعی از چهره فرد را بسازد. برخی از پروسیجرهای زیبایی که می توان به طور همزمان در صورت ، انجام داد ، شامل موارد زیر می باشد :

📢توجه : برای آشنایی بیشتر با هر یک از پروسه های فوق به طور اختصاصی ، بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

این مواردی تنها تعدادی از پروسیجرهایی هستند که می توان در صورت بیمارانی که به دلایل ژنتیکی یا در اثر بالا رفتن سن ، جذابیت و جوانی را در نواحی مختلف چهره خود از دست داده اند ، به انجام رساند. اگر شما هم به این فکر می کنید که با یک تصمیم گیری درست ، با قرار گرفتن تحت جراحی ترکیبی صورت فرصت لذت بردن دوباره از جذابیت های یک چهره جوانسازی شده را به خود بدهید ، می توانید با انتخاب یک جراح خوب و ماهر و صاحب سبک و با تجربه ، درباره مشکلات و دغدغه هایتان در ناحیه صورت ، با وی گفتگو کنید و با دریافت صحیح ترین راهنمایی ها و پیشنهادات ، از بهترین نتایج ممکن جوانسازی در چهره تان بهره مند شوید. با عملی کردن چنین تصمیمی ، هم توانسته اید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید و هم این فرصت را به خودتان داده اید تا با بهره مند شدن از دانش و تجربه و ذهن خلاق و توانایی های مثال زدنی بهتربن جراح ، به خودتان فرصت دوباره ای بدهید تا احساس خوب نگاه کردن به بهترین ورژن از چهره خودتان را تجربه کنید.

چه ملاحظاتی در زمان انجام جراحی ترکیبی صورت در نظر گرفته می شود ؟

مثل تمام فرایندهای جراحی دیگر ، در جراحی ترکیبی صورت نیز لازم است بیمار از سلامت عمومی خوبی برخوردار بوده و از نظر سلامت روحی در وضعیت پایداری قرار داشته باشد. سن بیمار نیز در این میان نقش مهمی را در گزینش نوع پروسیجر هایی که می توان به صورت ترکیبی انجام داد ، ایفا می کند. در برخی موارد ، بیمارانی که سن بالاتری دارند نمی توانند برای مدت طولانی ، تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرند.

جراح با انجام یک بررسی کامل ، به این تشخیص می رسد که چه گزینه هایی را می توان در قالب جراحی ترکیبی صورت برای بیمار بالقوه ، با لحاظ نمودن شرایط او ، انجام داد. با توجه به اینکه هر بیمار ، دوست دارد از هزینه ریالی و زمانی صرف شده برای پروسیجر زیبایی ، بهترین نتیجه را کسب کند ، لذا لازم است در فاز انتخاب جراح ، نهایت دقت عمل به خرج داده شود.

آیا جراحی زیبایی ترکیبی صورت ایمن است ؟

با توجه به اینکه این فرایند دارای ماهیت تهاجمی است ، بدون شک لازم است بعد از عمل ، به بدن استراحت کافی بدهیم تا دچار استرس نشود. قبل از اینکه برای جراحی ترکیبی صورت تصمیم گیری کنید ، اقدامات لازم را برای سپری کردن یک دوره ریکاوری پر از آرامش و به دور از استرس ، انجام دهید. آنچه را که جراح در قالب اقدامات قبل از جراحی ، با هدف آماده کردن بدن جهت قرار گرفتن تحت جراحی ، سفارش کرده است به طور کامل انجام دهید. در صورتی که جراحی تان را به دست یک جراح ماهر و باتجربه بسپارید و توصیه های او را در خصوص اقدامات قبل از عمل و مراقبت های بعد از عمل ، به دقت انجام دهید ، یک جراحی به دور از خطر و کاملاً ایمن را تجربه خواهید کرد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها