بهترین جراح پلاستیک تهران + لیست 10 ویژگی برتر و بهترین خدمات | دکتر روانفر

در این مقاله از بهترین استراتژی ها در زمینه بهترین جراح پلاستیک با خبر خواهید شد. صرفنظر از اینکه به فکر انجام چه پروسیجر زیبایی هستید، قصد دارید لیفت سینه انجام دهید یا به ابدومینوپلاستی یا پیکر تراشی فکر می کنید، آنچه لازم است تمام اهتمام و تلاش خود را برای آن یکجا جمع کنید، انتخاب یک جراح پلاستیک خوب همانند دکتر پریا روانفر است که بتواند فرایند مورد نظر شما را با عالی ترین رتبه و نتیجه ممکن به انجام برساند. پیامد مثبت این انتخاب موفقیت آمیز، علاوه بر خوشحالی شما، پیشگیری از نیاز به انجام جراحی های ترمیمی به دلیل سطح پایین بودن کیفیت نتیجه جراحی اولیه نیز خواهد بود. نکات بسیاری وجود دارد که باید قبل از ورود به فاز انتخاب بهترین جراح پلاستیک بدانید تا بتوانید به یک انتخاب موفقیت آمیز دست پیدا کنید.

 

بهترین جراح پلاستیک - دکتر روانفر

 

رایج ترین خدمات بهترین جراح پلاستیک

جراحی های زیبایی پلاستیک پروسیجرهایی هستند که با هدف ارتقا دادن و شکل دهی و زیباتر کردن ساختار بدن و بهبود شکل ظاهری آن و نیز بالا بردن سطح اعتماد به نفس در فرد جراحی شده، انجام می شود. پزشکان و جراحان پلاستیک در حوزه های مختلف، قادر به انجام جراحی هایی زیبایی می باشند که در ادامه، فهرستی از رایج ترین آنها آمده است:

ایران یکی از بزرگترین کانون های جراحی زیبایی پلاستیک در جهان

هر ساله بسیاری از بیماران از سراسر دنیا برای انجام انواع عمل های پلاستیک به کشور ایران سفر می کنند تا تحت نظر بهترین جراح پلاستیک ، جراحی شوند. از میان فاکتورهایی که ایران را به یکی از بهترین کانون ها و مقصدی برای تورهای پزشکی تبدیل کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هر ساله در این کشور تعداد بسیار زیادی از انواع جراحی های زیبایی انجام می شود و جراحان فعال در این حوزه، دانش خود را به روز نگه داشته و بسیار با تجربه هستند.
  • بیمارستان ها و مراکز ارائه خدمات پزشکی در این زمینه، بسیار پیشرفته بوده و به تجهیزاتی با کیفیت بسیار بالا مجهز هستند.
  •  هزینه های جراحی های زیبایی در مقایسه با کشورهای دیگر، مقرون به صرفه تر است. در کنار این هزینه مقرون به صرفه، کیفیت کار ارائه شده توسط جراحان، در کلاس جهانی بوده و بسیار رضایت بخش است.

نکات ارزشمند در انتخاب بهترین جراح پلاستیک

انتخاب یک متخصص جراحی پلاستیک خوب در تهران ، یک تصمیم کاملاً شخصی است ولی نباید آن را ساده تلقی کرد چراکه قرار است سلامت و زیبایی ظاهرتان را به دست جراح بسپارید بنابراین لحاظ کردن نکاتی که بتواند شما را در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران ، به نتیجه ای موفقیت آمیز تر برساند بسیار حائز اهمیت است. برخی از این نکات مهم در قالب پرسش و پاسخ در ادامه آمده است:

 آیا بیماران قبلی جراح منتخب شما، از او رضایت دارند؟ در زمان نگاه کردن به ریویو ها به ترند های کلی نگاه کنید. آیا ریویو ها بیان کننده رضایت کلی بیماران جراحی شده به دست جراح بالقوه شما می باشد؟ ریویوهای قدیمی و جدید را می توان در وبسایت پزشک یافت. این دلنوشته های بیماران در واقع دیدگاه های درجه یک درباره سبک جراحی، میزان حس دلسوزی جراح، و حتی شخصیت او می باشد.

آیا جراح منتخب شما در زمینه انجام پروسیجری که به آن علاقمند هستید از تجربه بالایی برخوردار است؟ فقط نگاه کردن به تعداد جراحی های انجام شده به دست جرح بالقوه در انجام یک انتخاب صحیح، کفایت نمی کند. به طور کلی شما باید جراح پلاستیکی را پیدا کنید که تعداد جراحی های زیبایی موفقیت آمیز متعددی را در فیلد اختصاصی مورد نظر شما انجام داده باشد. برای مثال اگر قصد انجام جراحی لیفت سینه را دارید، بهتر است روی پزشکی فوکوس کنید که این جراحی را به تعداد زیاد و با درصد موفقیت بالا انجام داده است.

آیا جراح به جدیدترین متدها و تکنولوژی ها برای انجام فرایند درمان مورد نظر، تسلط دارد؟ فیلد جراحی پلاستیک دائماً در حال تغییر است و هر ساله سیستم های پیشرفته جدیدی وارد بازار آن می شود. جراح بالقوه شما باید به روز باشد و با جدیدترین و پیشرفته ترین درمان ها اشنایی کامل داشته باشد. بطوریکه شما از این جهت اطمینان خاطر داشته باشید که بهترین جراح پلاستیک در فرایند درمان تان از روش های جدید استفاده خواهد کرد.

آیا متخخص جراحی های پلاستیک، عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی خود را در اختیار شما قرار می دهد؟ برخی جراحان این عکس ها را در وبسایت خود قرار می دهند و برخی نیز آرشیوی تهیه کرده و در جلسه مشاوره در اختیار بیمار بالقوه خود قرار می دهند. هر چند مشاهده این عکس ها مفید است ولی در نظر داشته باشید که هر بیمار دارای دغدغه های خاص خود بوده و از نظر آناتومیکی با بیمار دیگر فرق دارد و در نتیجه این مهارت و استادی جراح پلاستیک است که با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد هر بیمار، بتواند بهترین نتیجه را خلق کند.

اهمیت سفارشی کردن جراحی، راز موفقیت بهترین جراح پلاستیک تهران

مهم ترین فاکتوری که باعث می شود یک جراحی به یک نتیجه موفقیت آمیز برسد این است که جراح، پروسیجر را کاملاً سفارشی می کند به این معنی که نیازهای هر بیمار را به دقت می سنجد و اهداف او را مد نظر قرار می دهد و سپس با بررسی ویژگی های اختصاصی آناتومی آن بیمار، تغییرات را به گونه ای ایجاد می کند که طبیعی ترین و نچرال ترین نتیجه به دست آید. به این ترتیب،ذ این ذکاوت جراح در ترکیب علم و هنر او را به یک متخصصی تبدیل می کند که بیماران، استفاده از عبارت پنجه طلا را بهترین و مناسب ترین عنوان برای تعریف این توانایی تحسین برانگیز او می دانند.

برترین جراح پلاستیک خانم در تهران

دانش، آگاهی، مهارت، تجربه و برخورداری از نگاه هنری و سلیقه ای یونیک، قدرت یک پزشک را بالا می برد و ایشان را به بهترین جراح پلاستیک مبدل می سازد. جراحی که نیازهای بیمار خود را باور داشته و به آنها احترام بگذارد و بیمار را در مسیر پر چالش جراحی، همراهی کند از محبوبیت بیشتری در میان بیماران خود برخوردار است. برخی جراحی های زیبایی به نواحی از بدن مربوط می شوند که شاید برخی خانم ها از دیده شدن آنها توسط یک پزشک آقا احساس راحتی نکنند و ترجیح بدهند که آن را به دست یک پزشک همجنس خود بسپارند. خوشبختانه، بسیار هستند جراحان پلاستیک خانمی که بسیار استادانه جراحی های زیبایی را با مهارت بسیار بالا انجام داده و نتایجی حیرت برانگیز را خلق می کنند. جراحی هایی از قبیل لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، پروتز سینه و موارد بسیار دیگر از جمله این موارد هستند.

آیا می توان مهارت یک جراح را از روی هزینه جراحی پلاستیک قضاوت کرد؟

مسئله هزینه، موضوعی است که شاید بسیاری از بیماران، در زمان مواجهه با آن دچار سردرگمی شوند و از خود بپرسند که آیا پایین بودن قیمت جراحی یا بالا بودن آن را می توان یک فاکتور قابل اعتماد در ارزیابی سطح مهارت جراح پلاستیک تلقی نمود؟ خب طبیعی است که هر موضوعی در این مسیر برایتان نگرانی و دغدغه ذهنی را بوجود بیاورد چراکه طبیعتاً هر بیماری به دنبال دستیابی به بهترین نتیجه است. در یک پاسخ کلی به این سوال می توان مثل قدیمی را به یاد آورد که هیچ کیفیتی ارزان نیست. بنابراین، به هیچ وجه قیمت را معیار اول انتخاب قرار ندهید و مراقب باشید که برخی بنرهای تبلیغاتی با عناوین ارزان یا اقساطی نتواند شما را در دام برخی افراد سودجو گرفتار کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها