لیفت پیشانی در تهران + هزینه جراحی لیفت پیشانی

آثار پیری اغلب بی قیل و قال، آیینه شفاف صورت مان را کدر می کند به امید اینکه بتواند گلبرگ های جوانی را یکی یکی از روی چهره مان جدا کند، غافل از اینکه تکنیک های پزشکی که روز به روز در حال پیشرفت بیشتر هستند، با قدرت، عقربه های زمان را در پنجه گرفته اند تا ما را در برابر چین و چروک هایی که حس دوست داشتنی جوانی را از ما می رباید، مصون نگه دارند. یکی از این تکنیک های حقیقتاً تحسین برانگیز، لیفت پیشانی است که قادر است با مانور روی بافت عضلانی و پوست ناحیه پیشانی، خطوط را در ناحیه یک سوم فوقانی صورت رفع کند. برای اینکه بیشتر درباره این پروسیجر بدانید، توضیحات دکتر روانفر ، بهترین جراح پلاستیک تهران را مطالعه بفرمایید.

 

لیفت پیشانی - دکتر روانفر

 

آنچه در طول پروسیجر عمل لیفت پیشانی اتفاق می افتد

جراحی با بیهوش کردن بیمار آغاز می شود تا دردی در طول عمل احساس نشود. سپس برش هایی در راستای خط رشد مو، روی پوست ایجاد می شود و بخش هایی از عضلات و پوست که موجب شکل گیری چین و چروک شده و خطوط عمیق در پیشانی را بوجود آورده اند، برداشته می شود.
سپس برش ها با بخیه یا منگنه های مخصوص جراحی بسته شده و ناحیه درمان، برای مراقبت از بخیه ها، پانسمان می شود.

هزینه لیفت کردن پیشانی

عمل جراحی بالا کشیدن و رفع حالت افتاده و چن خورده پیشانی پروسیجری با ماهیت زیبایی است به این معنی که کاملاً انتخابی بوده و بیمار با هدف ارتقاء جذابیت چهره و درمان آثار پیری برای آن اقدام می کند. بنابراین می توان انتظار داشت که شرکت های بیمه، هزینه ای را در خصوص اجرای لیفت پیشانی در تهران ، تحت پوشش قرار نمی دهند. اما از طرف دیگر با توجه به اینکه هزینه یکی از دغدغه های اکثر بیماران است، پزشک با درک این مطلب، علاوه بر تشریح فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت لیفت پیشانی این فرایند زیبایی ، در طول جلسه مشاوره، در خصوص شرایط پرداخت نیز اطلاعات مورد نیاز را در اختیار بیمار قرار خواهد داد.

آیا جراحی لیفت پیشانی درد دارد؟

با توجه به اینکه با اجرای فرایند تحت بیهوشی، دردی را در طول اجرای عمل احساس نخواهید کرد ولی به دلیل تهاجمی بودن ماهیت جراحی، بعد از عمل، تجربه اندکی درد، کبودی و ورم کاملاً طبیعی است. پزشک برای مدیریت درد بعد از عمل، داروهای مسکن را برای بیمار تجویز می کند. برخی دستورالعمل ها از قبیل استفاده از کمپرس نیز برای کمک به تسکین درد توصیه می شود.

لیفت اندوسکوپی پیشانی چیست؟

لیفت پیشانی با تجهیزاتی به نام اندوسکوپ پروسیجری کمتر تهاجمی است که تحت بیهوشی انجام می شود. در این پروسیجر، تعدادی برش کوچک که در لابلای موها پنهان خواهند شد برای به کار با تجهیزات اندوسکوپی در محل درمان، با هدف بالا کشیدن بافت پیشانی، در پوست ایجاد می شود. این پروسیجر دارای دوره بهبود کوتاه تری بوده و کبودی و ورم آن در مقایسه با دستاورد کلاسیک، کمتر است. البته، لازم به ذکر است که این پروسیجر در برخی بیماران به دلیل وسیع بودن دامنه ایراداتی که باید در ناحیه پیشانی درمان شود، نمی تواند اثر مورد نظر را بر جای گذارد. بهترین جراح لیفت پیشانی تهران در طول جلسه مشاوره، بعد از انجام معاینات و ارزیابی های لازم در خصوص تکنیک مناسب برای تحقق هدف مورد نظر از جراحی که خلق یک نتیجه چشم نواز، طبیعی و مطلوب است، تصمیم گیری خواهد کرد.

چه مراقبت هایی بعد از لیفتینگ پیشانی لازم است؟

بعد از مرخص شدن از محل درمان پس از جراحی لیفت پیشانی در تهران توسط بهترین جراح پلاستیک ، فاز جدید فرایند یعنی مراقبت های بعد از عمل آغاز می شود که هدف هموار نمودن مسیر بهبود برای رسیدن به نتیجه مطلوب از جراحی در آن دنبال می گردد. پزشک، دستورالعمل هایی از جمله موارد زیر را در اختیار بیمار قرار می دهد. برخی از این توصیه ها به شرح زیر می باشد:

  • مصرف داروهای مسکن برای کنترل درد
  • استفاده از کمپرس سرد برای کمک به کاهش ورم
  • بالا نگه داشتن سر و قرار دادن چند بالش در زیر سر در زمان استراحت
  • اجتناب از خم کردن سر یا بلند کردن اجسام سنگین یا انجام فعالیت های فیزیکی که باعث اعمال فشار روی ناحیه درمان یا بالا رفتن فشار خون شود
  • مراقبت از برش ها و تمیز کردن آنها طبق توصیه پزشک پس از جراحی لیفت پیشانی
  • در صورتی که در ناحیه درمان، از درن استفاده شده باشد، در روز اول یا دوم بعد از عمل برداشته خواهند شد. این لوله های کوچک برای تخلیه ترشحات شکل گرفته و پیشگیری از تجمع آنها در ناحیه درمان در محل جراحی تعبیه می شوند.

لیفت پیشانی بدون جراحی چیست؟

حتماً درباره بوتاکس و تاثیرات آن در رفع چین و چروک در بخش های مختلف صورت شنیده اید. تزریق این محصول برای رفع چروک های ناحیه پیشانی، تحت عنوان لیفت بدون جراحی در پیشانی شناخته می شود که ماهیت تهاجمی نداشته و به واسطه تزریق، تاثیرات خود را بر جای می گذارد. اما در مقام مقایسه این روند با جراحی لیفت پیشانی باید بگوییم که اگر به دنبال یک نتیجه دائمی و همیشگی هستید، قطعاً جراحی راه کار شماست. روش های بدون جراحی از قبیل بوتاکس، نتیجه موقتی را به دست می دهد که برای حفظ ماندگاری آن شرکت در جلسات نگهداری الزامی خواهد بود.

ماندگاری لیفت کردن پیشانی چقدر است؟

نتیجه به دست آمده از لیفت پیشانی که توسط یک متخص حاذق در شهر تهران یا محل زندگی شما انجام شده ، می تواند تا چند دهه ماندگاری خود را حفظ کند. این پروسیجر باعث کاهش چین و چروک ها و خطوط پیشانی شده و خطوط پنجه کلاغی را بهبود می دهد و با بالا کشیدن ابروها، علاوه بر بهبود عملکرد بینایی، ویژگی هایی را که باعث پیر به نظر رسیدن چهره فرد می شود، رفع می کند. تکمیل این جراحی به یک یا دو ساعت زمان نیاز دارد و بعد از ده روز تا دو هفته دوره ریکاوری نیز به پایان می رسد. اجرای صحیح مراقبت های بعد از عمل و نیز اجتناب از استعمال سیگار و برخی مکمل ها و نیز خودداری از قرار گرفتن در معرض دشمن شماره یک پوست یعنی نور خورشید می تواند نتیجه فرایند را ارتقا دهد.

آیا جراحی لیفت پیشانی افتادگی پلک را درمان می کند؟

این پروسیجر جراحی قادر است ابروهای فرو افتاده را بالا بکشد و پوست صورت را در ناحیه یک سوم فوقانی محکم کند. چنین قابلیتی با تاثیر قرار دادن ابرو ها باعث بالا کشیدن آنها می شود ولی اینکه توقع داشته باشیم افتادگی پلک ها به واسطه عمل لیفت پیشانی به طور کامل درمان شود، طبیعتاً انتظارمان غیر منطقی است. اگر افتادگی پلک ها در بالا و پایین چشم ها نیز مورد دیگری است که در پی ظهور علائم پیری، ژنتیک یا موارد دیگری، جذابیت و جوانی چهره تان را ربوده است، توصیه پزشک برای درمان این افتادگی پلک بالا و پایین، جراحی پلک می باشد.

آیا لیفت پیشانی شکل چشم ها را تغییر می دهد؟

این فرایند زیبایی هیچ تاثیری روی شکل چشم ها یا درمان افتادگی پلک ها ندارد. کانون تمرکز آن عمدتاً روی پیشانی و ابروها می باشد. البته به واسطه بالا کشیده شدن ابروها طی این پروسه، چشم ها اندکی بازتر و شاداب تر دیده می شوند.

چه جراحی هایی را می توان همزمان با جراحی بالا کشیدن پیشانی انجام داد؟

در صورتی که در جلسه مشاوره ، پزشک تشخیص دهد که چهره تان در نواحی غیر از پیشانی نیز نیاز به اصلاحاتی دارد، متناسب با نیاز، فرایند های ترکیبی دیگری را نیز پیشنهاد می دهد که با اجرای همزمان آنها با لیفت پیشانی در تهران می توانید جوانی و شادابی در کل چهره تان را بازیابی کنید. برخی پروسیجرهای قابل اجرا به طور همزمان با جراحی لیفتینگ در ناحیه پیشانی شامل موارد زیر می باشد:

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها