پروتز باسن + بهترین راه رسیدن به باسن خوش فرم | دکتر روانفر

پروتز باسن ابتکار طراحی شده نوین برای بزرگ کردن باسن و خوش فرم کردن آن است. در طول این فرایند، ایمپلنت های سیلیکون در داخل یا در زیر عضله سرینی قرار داده می شوند. این فرایند زیبایی اغلب برای آندسته از داوطلبینی توصیه میشود که به دلیل عدم برخورداری از ذخایر چربی کافی، داوطلبین خوبی برای لیفت باسن محسوب نمی شوند. زمانی که این پروسیجر با فرایند لیفت باسن ترکیب می شود می تواند نتایج هم افزایی و سینرژیک را به دست دهد. کسانی که در پی داشتن یک باسن برجسته هستند ، به توصیه های دکتر روانفر توجه کنند.

 

پروتز باسن - دکتر روانفر

 

آیا نتیجه بزرگ کردن باسن با روش پروتز، طبیعی دیده می شود؟

نتایج به دست آمده از پروسیجر زیبایی پروتز باسن از جمله طبیعی دیده شدن آن، به مهارت جراح در انتخاب محل جایگذاری و نحوه استقرار ایمپلنت ها بستگی دارد. به طور کلی دو دستاورد جراحی اصلی برای این پروسیجر جراحی وجود دارد:

  •  ایمپلنت های جایگذاری شده در زیر عضله سرینی : که نتیجه طبیعی تری را به دست می دهد ولی آسیب دیدگی عصب بالقوه در آن بالاتر است.
  •  ایمپلنت های جایگذاری شده در داخل عضله سرینی : که روشی کم خطر بوده و احتمال آسیب دیدن عصب نیز در آن پایین تر است

مزایای عمل پروتز باسن چیست؟

ایمپلنت های باسن برای خلق باسنی محکم تر، گردتر و برجسته تر طراحی شده اند. این روش جراحی در مقایسه با لیفت باسن، نتیجه ای ماندگارتر را به دست می دهد و تنها با اجرای یک پروسیجر، می توان شکل ظاهری ارتقا یافته در این بخش از بدن را به دست آورد.

لیفت باسن یا پروتز باسن

وقتی در موقعیت تصمیم گیری بین پروتز یا لیفت باسن قرار می گیرید درک مزایا و معایب هر دستاورد بسیار مهم است. در لیفت باسن ، لیپوساکشن و تزریق چربی به باسن برای بهبود سایز و شکل آن و ایجاد ظاهری پرتر و گردتر مورد استفاده قرار می گیرد. نواحی که معمولاً چربی از آنها گرفته شده و به باسن تزریق می شود، شکم ، کمر و ران ها هستند. لیپو 360 درجه اغلب رایج ترین روشی است که برای خلق اندامی تراشیده تر و باسنی خوش فرم تر با این فرایند ترکیب می شود.  در اکثر موارد ، جراح استفاده از یک فرایند ترکیبی شامل هر دو پروسیجر را برای خلق نتیجه ای که با اجرای هر یک از این دو فرایند به تنهایی قابل حصول نمی باشد انتخاب می کند.

آیا بعد از جراحی زیبایی باسن جای زخم بر جای می ماند؟

مثل هر نوع جراحی دیگر،  جراحی پروتز باسن نیز ایجاد برش باعث شکل گیری اسکار می شود. مقدار اسکار به طول برش و نیز موقعیت آن وابسته است. جراح معمولاً برش را در چین های طبیعی پوست قرار می دهد تا شکل ظاهری اسکار به حداقل برسد. بعلاوه، دستورالعمل هایی را در خصوص مراقبت از زخم ها در اختیار بیمار قرار می دهد تا به این ترتیب، احتمال بر جای ماندن اثر زخم به کمترین حد ممکن برسد.

هزینه پروتز باسن چقدر است؟

قیمتی که برای این پروسیجر زیبایی مقرر می شود تحت تاثیر فاکتورهای متعددی از قبیل نوع ایمپلنت های انتخاب شده، جراح منتخب برای اجرای جراحی، موقعیت جغرافیایی مرکز درمان، و نیز ترکیب کردن پروسیجر پروتز باسن همراه با لیفت برای خوش فرم تر کردن نتیجه جراحی، وابسته است. این پروسیجر یک فرایند ایده آل برای شکل دهی به باسن می باشد و دقت در انتخاب یک جراح خوب برای عمل زیبایی باسن در تهران  ، مهم ترین گام در تضمین خلق یک نتیجه دلچسب محسوب می شود.

چگونه برای سریع ترین راه بزرگ کردن باسن آماده شویم؟

قبل از پروسیجر پروتز باسن ، دستورالعمل کاملی در اختیار شما قرار داده می شود. در این دستورالعمل ها شرح داده می شود که خطر بروز عوارض با اجتناب کردن از مصرف سیگار، حداقل شش هفته قبل و بعد از پروسیجر و اجتناب از داروهای حاوی آسپرین به کمترین سطح خود می رسد. داروهای حاوی آسپرین خطر خونریزی در طول جراحی و بعد از آن را افزایش می دهد. مکمل های گیاهی نیز به همین دلیل نباید مورد استفاده قرار گیرند.

بهترین جراح پروتز باسن را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب یک جراح با تجربه و ماهر برای انجام عمل زیبایی باسن در تهران، مهم ترین قدمی است که در سفر هر جراحی بر می دارید. نتیجه ای که قرار است بعد از اجرای فرایند شاهد آن باشید، به مهارت و تجربه جراح وابسته است و به پشتوانه دهه ها تجربه و مهارت جراح است که می توان دستیابی به یک نتیجه چشم نواز را تضمین کرد.

ریکاوری صددرصد تضمینی جراحی زیبایی باسن

دنبال کردن دستورالعمل های ریکاوری بعد از عمل پروتز باسن بمنظور به حداقل رساندن وقوع عوارض جانبی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما باید از وارد کردن فشار مستقیم به ناحیه جراحی شده حداقل برای دو هفته خودداری کنید. به این ترتیب، ایمپلنت ها زمان کافی پیدا می کنند تا در موقعیت جدید خود پایدار شوند. تا 48 ساعت بعد از عمل نیز نباید دوش بگیرید. مصرف آنتی بیوتیک های تجویز شده طبق دستور، برای کمک در به حداقل رساندن خطر عفونت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از داروهای ملین نیز می تواند در پیشگیری از بروز یبوست مفید واقع شود. بهترین جراح پروتز باسن تهران درن های جراحی را در محل درمان وارد می کند تا مایعات اضافی از بافت خارج شود. این درن ها مدت کوتاهی بعد از عمل برداشته می شود.

توصیه دیگر جراح به شما این است که به طور پیوسته در طول چهار هفته اول بعد از عمل پروتز باسن ، برای پایدار شدن موقعیت ایمپلنت ها، گن های مخصوص بر تن کنید. این گن ها را می توانید در زمان دوش گرفتن از تن در آورده و مجدد به تن کنید.

در طول چند هفته اول بعد از عمل، به خودتان سخت نگیرید. در زمان خوابیدن، به پشت نخوابید تا به باسن تان فشار وارد نشود. موقع نشستن هم زیر ران ها بالش بگذارید و این کار را حداقل تا هشت هفته ادامه دهید. بیماران بعد از هشت هفته میتوانند بخش عمده ای از فعالیت های نرمال خود از قبیل بازگشتن به باشگاه را از سر بگیرند.

آیا من داوطلب خوبی برای عمل باسن جراحی شده با روش پروتز هستم؟

پروتز باسن یک پروسیجر پزشکی تهاجمی است و به همین دلیل قرار داشتن در یک وضعیت فیزیکی و روحی ایده آل و عدم ابتلا به بیماری که باعث ایجاد اختلال در روند بهبود شود، الزامی است. بیمار نباید سیگاری باشد و باید از منبع چربی کافی برای برداشت و تزریق به ناحیه مورد نظر برای فرم دهی به آن برخوردار باشد.

این پروسیجر نمی تواند یک فرایند مناسب برای افرادی باشد که سیگاری هستند یا نمی توانند قبل و بعد از پروسیجر، سیگار را حداقل برای شش هفته ترک کنند. افراد مستعد در برابر نوسانات شدید وزنی نیز داوطلبین خوبی برای این پروسیجر محسوب نمی شوند. اگر باسن کوچکی و بدفرمی دارید و دوست دارید به این بخش از اندام خود فرم بدهید، ترکیب پروتز و لیفت باسن می تواند یک نتیجه ایده آل و دوست داشتنی را به شما هدیه دهد.

نمونه برگزیده جراحی پروتز باسن چگونه انجام می شود؟

پروسیجر بزرگ کردن باسن با پروتز تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. به این ترتیب بیمار به طور کامل در سراسر فرایند در حالت آرامش کامل قرار داشته و هیچ درد و ناراحتی را تجربه نخواهد کرد. این یک پروسیجر سرپایی است به این معنی که بعد از اتمام فرایند می توانید محل درمان را به مقصد منزل ترک کنید. کل پروسیجر بر حسب موقعیت دقیق جایگذاری ایمپلنت سرینی، بین یک تا دو ساعت طول می کشد. بعد از بیهوشی، جراح برشی را واقع در بین دو باسن خصوصاً در بخش بالایی ایجاد می کند. حفره هایی برای جایگذاری ایمپلنت ها در داخل عضلات سرینی یا در زیر آنها ایجاد می شود. بهترین جراح پروتز باسن در شهر تهران موقعیتی را برای جایگذاری ایمپلنت ها انتخاب می کند که کمترین آسیب به اعصاب وارد شود. بعد از جایگذاری ایمپلنت در موقعیت مناسب خود، جراح برش را با بخیه های جذبی می بندد و آن را با پانسمان استریل می پوشاند.

 میتوان همزمان با جراحی پروتز باسن ، عمل پروتز سینه انجام داد ؟

خیلی از افرادی که تمایل به انجام جراحی های زیبایی بدن دارند ، به انجام جراحی های ترکیبی فکر می کنند؛ ینی می خواهند طی یک پروسه جراحی ، چند ناحیه مختلف از بدنشان تحت عمل قرار بگیرند. حال کسانی که متقاضی جراحی زیبایی باسن هستند ، می خواهند بدانند می توانند به طور همزمان جراحی پروتز سینه هم انجام دهند ؟ با توجه به موضع های تحت جراحی در این دو پروسه ، شاید انجام همزمان آن ها کمی با محدودیت روبرو شود. با اینحال برای تصمیم گیری در این خصوص با بهترین جراح پلاستیک در تهران مشورت کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها