پروتز گونه + بهترین تکنیک افزایش برجستگی گونه ها | دکتر روانفر

می توان گفت ، زیبایی یک احساس درونی است که برخی افراد آن را در خود حس نمی کنند ؛ اما بدان معنا نیست که نمی توانند به آن دست یابند. شاید شما هم از کسانی هستید که دوست دارید زیبایی چهره تان دو چندان شود و به همان رضایت درونی در خصوص زیبایی برسید اما نمیدانید چطور؟ خوب با توجه به مشکلات و موجود ، راه های مختلفی وجود دارد ؛ ما در این مقاله میخواهیم به یکی از این راه های رسیدن به زیبایی بپردازیم به نام پروتز گونه. این پروسه مخصوص کسانی است که لپ و گونه هایشان برجستگی نداشته و به اصطلاح صورت صاف و بدون هیچ زاویه ای دارند. به شما پیشنهاد می کنیم حتما توضیحات دکتر پریا روانفر را کامل بخوانید.

 

پروتز گونه - دکتر روانفر

 

آن را با بالا رفتن سن گونه ها حجم و برجستگی طبیعی خود را از دست می دهند و اغلب صاف شده و حتی حالتی افتاده به خود می گیرند. این اتفاق ناخوشایند، چهره شما و جذابیت آن را تحت تاثیرات منفی قرار می دهد. به مدد پیشرفت های رخ داده در حوزه های مختلف از جمله جراحی های زیبایی، رفع این افتادگی و خلق گونه هایی برجسته با حجمی طبیعی و نچرال به واسطه اجرای جراحی پروتز گونه به دستان هنرمند بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی محقق شده است. این جراحی می تواند با استفاده از ایمپلنت هایی با مدل های متنوع، برجستگی از دست رفته در ناحیه گونه ها را بازیابی نموده و جوانی و شادابی و جذابیت را به چهره بازگرداند.

پروتز گونه دائمی چگونه انجام می شود؟

بزرگ کردن گونه ها با پروتز یک پروسه جراحی تقریباً یک ساعت و نیمی است که در طول آن بهترین جراح پلاستیک برش کوچکی را در داخل دهان ایجاد می کند. سپس، ایمپلنت گونه را در حفره کوچکی در زیر پوست قرار می دهد. این برش با استفاده از بخیه بسته می شود و ناحیه درمان، برای چند روز پانسمان می شود. از این مرحله به بعد، فاز مراقبت های بعد از عمل و بهبود آغاز می شود و باید منتظر باشید تا نسخه زیباتر خود را در روزهای آتی مشاهده کنید.

بهترین نوع ایمپلنت برای پروتز گونه

  • ایمپلنت مالار : این ایمپلنت ها مستقیماً در استخوان گونه قرار داده می شود و برجستگی بیشتری را در گونه ایجاد می نماید.
  • ایمپلنت ساب مالار : این ایمپلنت باعث پر تر نشان داده شدن گونه شده و فرورفتگی در این ناحیه را درمان می کند.
  • ایمپلنت ترکیبی : یک ایمپلنت ترکیبی علاوه بر برجسته کردن گونه ها باعث بزرگ تر نشان داده شدن استخوان گونه نیز می شود.

ایمپلنت هایی که برای ناحیه صورت استفاده می شوند از جمله پروتز گونه اغلب از جنس سیلیکون هستند و مدت هاست که ایمنی و بی خطر بودن آنها به ثبت رسیده است. بهترین جراح پروتزگونه با بهره گیری از تجربه و مهارت خود، مناسب ترین نوع این محصول را متناسب با نیازهای بیمار، پیشنهاد می کند تا نتیجه به دست آمده از آن بتواند چشم نواز ترین اثر را در چهره بر جای گذارد.

هزینه کاشت گونه دائمی

عمل پروتز گونه یک پروسیجر زیبایی است که کاملاً گزینشی بوده و بیمار به انتخاب و خواسته خود تحت آن قرار می گیرد. شرکت های بیمه پلنی برای پوشش دادن هزینه پرتز گونه به دلیل زیبایی بودن ماهیت آن ندارند. اما می توانید در طول جلسه مشاوره، اطلاعات مفیدی را در خصوص جزئیات قیمت پروتز گونه در تهران از جراح خود دریافت کنید.

آیا بعد از جراحی گونه با پروتز، اسکار بر جای می ماند؟

نکته طلایی  جراحی کاشت پرتز گونه این است که با توجه به ایجاد برش ها در داخل دهان، بعد از عمل، هیچ جای زخمی بر جای نمی ماند.

عوارض جانبی پروتز گونه چیست؟

عوارض ناشی از این پروسه زیبایی، بسیار نادر و محدود است. برخی عوارض در تمام فرایند های تهاجمی عمومیت دارند و شامل ورم و کبودی در ناحیه درمان شده می باشد. آسیب دیدگی عصب نیز عارضه احتمالی است که در پی ترمیم عصب های آسیب دیده به دلیل برش، رفع خواهد شد. در صورتیکه بیمار دستورالعمل های مربوط به مراقبت های بعد از جراحی را به خوبی اجرا کند، بدن در برابر عفونت در ناحیه جراحی مصون خواهد ماند. سپردن جراحی به دست بهترین دکتر پروتز گونه، عاقلانه ترین راهکار برای پیشگیری از بروز عوارض جانبی است.

آیا ریکاوری بعد از پروتز گونه طولانی است؟

لازم است حداقل یک ماه از محل کار یا تحصیل خود مرخصی بگیرید تا بدن فرصت کافی برای بهبود را داشته باشد. البته لازم به ذکر است با توجه به اینکه این جراحی در صورت انجام می شود که قابل پوشش داده شدن نیست بهتر است مدت بیشتری را برای دور ماندن از نور خورشید و اجتناب از حضور در مجامع عمومی برای آن اختصاص دهید تا کبودی و ورم آن به طور کامل فروکش کند. پزشک بعد از عمل، موعدی را مقرر می کند تا با حضور در آن جلسه، کیفیت روند بهبود مورد بررسی قرار گیرد.

پروتز گونه یا تزریق چربی : کدام بهتر است؟

انتخاب پروتز گونه با استفاده از ایمپلنت یا برجسته کردن گونه ها با تزریق چربی یا تزریق ژل یا فیلر ، به هدف بیمار وابسته است. همه این فرایند ها به یک نقطه ختم می شوند که آنهم بازیابی حجم از دست رفته در ناحیه گونه و برجسته دیده شدن این بخش از صورت است. البته لازم به ذکر است که هر کدام از این فرایند ها از نظر سطح تهاجم، دارای درجه متفاوتی هستند و همچنین اثر گذاری و ماندگاری آنها نیز متفاوت است. فیلرها تقریباً می توانند ماندگاری خود را برای یک دوره 6-12 ماهه حفظ کنند و در صورتی که بیمار مایل باشد تا این تغییر ایجاد شده در گونه به واسطه تزریق ژل تداوم داشته باشد باید در جلسات نگهداری شرکت کند.

اگر به دنبال یک راه حل با زیبایی ماندگار در گونه ها هستید که بتواند برای همیشه حالت برجستگی و حجیم بودن نچرال را در بخش میانی صورت شما با کانتوری چشم نواز، حفظ کند، طبیعتاً پروتز گونه ایده ال ترین گزینه محسوب می شود.

بهترین جراح پروتز گونه در تهران

صورت اولین کانون توجه در تعاملات و بخشی از بدن است که در طول روز چندین بار آن را در آیینه مشاهده می کنیم پس بازخورد آن می تواند تاثیرات مستقیمی روی جنبه های مختلف زندگی داشته باشد. زمانی که عوامل مختلف از جمله بالا رفتن سنر، تاثیرات محیطی یا حتی فاکتورهای مادرزادی، از درجه جذابیت چهره می کاهد، شاید این احساس را در ما ایجاد کند که زندگی مان در سراشیبی نزولی قرار گرفته و یکی یکی در حال از دست دادن زیبایی هایی هستیم که همیشه از داشتن آنها خوشنود بودیم و لذت می بردیم. اما آنچه بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی برای ما به ارمغان آورده اند این است که جاده حفظ زیبایی و جوانی انتها ندارد و به واسطه مانور دستان هنرمند و ذهن خلاق و دانش آنها و به پشتوانه تکنیک های پیشرفته این حوزه، می توانیم همیشه زیبایی هایمان را حفظ کرده و حتی آنها را ارتقا دهیم. گونه ها یکی از مولفه های صورت هستند که برجسته بودن آنها تاثیر قابل ملاحظه ای در جذابیت چهره دارد. بهترین دکتر پروتز گونه قادر است با اجرای جراحی بزرگ کردن گونه با ایمپلنت، این جذابیت را به چهره شما هدیه دهد.

چه جراحی هایی به صورت ترکیبی با پروتز گونه قابل اجراست؟

زمانی با هدف بزرگ کردن گونه ها، در جلسه مشاوره شرکت کرده و با دکتر با تجربه پروتز گونه گفتگو آغاز می کنید، پزشک بعد از معاینات فیزیکی صورت، ممکن است ایرادات دیگری را نیز در صورت شما شناسایی کند که به واسطه رفع آنها، امکان ارتقا دادن نتیجه درمان محقق می شود. جراحی بینی، لیفت ابرو و لیفت صورت از جمله موارد پر شمار تری هستند که در ترکیب با کاشت گونه می تواند نتیجه ای چشم نواز تر را از نتیجه درمان به دست دهد.

پروتز گونه طبیعی یا نچرال ، بهترین روش بزرگ کردن گونه

یکی از نکات طلایی که عمدتاً در تمام پروسیجرهای زیبایی امروزی دنبال می شود، خلق یک نتیجه طبیعی از درمان است که آثاری از جراحی در آن مشهود نبوده و این طور به نظر برسد که فرد از همان ابتدای تولد صاحب این زیبایی به طور مادرزادی بوده است. گونه ها نیز از این اصل کلی مستثنی نیستند و پروتز گونه نچرال یا طبیعی راهکاری مطمئن با استفاده از تکنیک های پیشرفته جراحی برجسته کردن گونه برای خلق چهره ای با جذابیت طبیعی می باشد.

مراقبت های بعد از پروتز گونه

جراح بعد از اتمام فرایند جراحی پروتزگونه ، ناحیه درمان را پانسمان می کند که این پانسمان به مدت دو الی سه روز در محل باقی خواهد ماند. اندکی درد بعد از عمل تجربه می شود که با استفاده از داروهای مسکن، قابل کنترل خواهد بود.  ممکن است در ناحیه قرارگیری پرتز گونه، حسی شبیه به کشش یا سفت شدن را تجربه کنید که البته تنها برای یک دوره یک هفته ای تداوم داشته و خودبخود رفع می شود.

بعد از شش هفته از جراحی پروتز گونه ، ورم می خوابد و نتیجه نمایان می شود. پزشک به بیمار توصیه می کند که در طول چند هفته اول بعد از عمل، از فعالیت های فیزیکی سنگین خودداری کند. اکثر بیماران می توانند بعد از ده روز فعالیت های نرمال خود را از سر گیرند.

توجه داشته باشید که دستورالعمل هایی وجود دارد که متناسب با وضعیت هر بیمار، توسط پزشک به صورت اختصاصی توصیه می شود. لطفاً از پزشک خود بخواهید تا این دستورات اختصاصی را برای شما ارائه دهد.

بهترین جراح پلاستیک - دکتر روانفر

دکتر پریا روانفر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها